Sme hrdí na to, že Vám môžeme prinášať kúsok z Maroka, jeho tradícií a generáciami uchovávanými receptúrami krásy a zmyselnosti. Výrobky Argalista sú vyrobené zo starostlivo vybraných ekologicky pestovaných surovín, bez chemických konzervačných látok alebo syntetických farbív. Hlavnou a základnou ingredienciou je arganový olej, ktorý je aj napriek modernizácii stále vyrábaný najsrašou metódou – ručne v miestnych vidieckych ženských manufaktúrach. Svoju prácu zasvätili pokračovaním v tradičnom spracovávaní arganového oleja vďaka čomu sa marocký arganový olej považuje za celosvetovú prémiovú kvalitu. Arganové jadrá pomocou ručných kamenných mlynčekov melú na hustú hnedú pastu, ktorá sa potom pridaním vody mieša. Následne sa zbiera olej , ktorý sa z pasty miesením oddelí.

Výrobkami Argalista sa staráte o seba a milujete svoje telo natoľko , že neaplikujete na svoju pokožku chemické komponenty, ťažké kovy, prísady syntetického či petrochemického karcinogénneho pôvodu a niekedy aj živočíšneho pôvodu. Argalista pre Vás vyvinula širokú škálu produktov, ktoré obsahujú maximum prírodných zložiek získaných z rastlinného prostredia ako sú éterické oleje, arganový, mandľový olej , olej z opuncie, ovocné výťažky a kvetinové vody. V neposlednom rade na každom produkte Argalista nájdete ručne vyrobený dotyk miestnych remeselníkov, pretože každý obal je vyrobený ručne.

Maroko dalo svetu mnoho pokladov a jedným z nich je Argalista. Vstúpte s nami do sveta prirodzenej krásy, omamných vôní a zmyselnosti.

Srdečne Vás vítame